Ласерско Метро ГЛМ 50-22 Ц 50м - Baucentar
Ласерско Метро ГЛМ 50-22 Ц 50м

Ласерско Метро ГЛМ 50-22 Ц 50м

11900 ден

Има на залиха

БОШ Ласерско Метро

11900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601072С00 Категории

Ласерско метро за равботни локации со тешки услови за работа.
Лесно прилагодлив уред според индивидуалните потреби.

Мерно подрачје: 0.05 – 50.00 m
Диода на ласерот: 635 nm, < 1 mW
Маса: околу 0.2 kg

Бренд

Bosch