Флексибилен Продолжеток 225 Дремел 10см - Baucentar
Флексибилен Продолжеток 225 Дремел 10см

Флексибилен Продолжеток 225 Дремел 10см

2250 ден

Има на залиха

2250 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 26150225ЈА Категории

Должина 10.1 cm
Дебелина 2.5 cm
Длабочина 3.5 cm

Бренд

Bosch