БОШ Филтер Хартиени Кеси EasyVac3 5пар. - Baucentar
БОШ Филтер Хартиени Кеси EasyVac3 5пар.

БОШ Филтер Хартиени Кеси EasyVac3 5пар.

525 ден

Има на залиха

Држач на место

525 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 2609256Ф34 Категорија:

5 x хартиени кеси за правосмукалка – компатибилни со правосмукалката Bosch EasyVac 3
Погоден за различни примени за сушење
Лесно се менува кесата и лесно се отстранува ситната прашина
Обезбедува отстранување на работниот отпад без прашина
Содржина на кутијата: 5 x хартиени филтер кеси, картонска кутија.

Бренд

Bosch