БОШ Електр.Вибр.Ексц.Брусалка ГЕХ 125 290W ф125мм - Baucentar
БОШ Електр.Вибр.Ексц.Брусалка ГЕХ 125 290W ф125мм

БОШ Електр.Вибр.Ексц.Брусалка ГЕХ 125 290W ф125мм

6690 ден

Има на залиха

Држач на место

6690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06013А8020 Категорија:

Удобно брусење за да завршите повеќе работа
Супериорна ексцентрична брусилка за удобно, високо ефикасно брусење
Помалиот замор и вкочанетост на рацете обезбедуваат ниски вибрации на алатот од 3,8 m/s2
Без напорна контрола и водење на брусилка благодарение на добро избалансираниот дизајн
Висока стапка на отстранување материјал со моќност на моторот од 290 вати.

Бренд

Bosch