Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W + Прибор - Baucentar
Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W + Прибор

Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W + Прибор

6090 ден

Има на залиха

6090 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Во овој сет се вклучени следните производи:

Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W
Сет Сунѓери Во Боја (триделен абразивен сунѓер)
Сет Листови За Убодна Пила (петтоделни)

 

Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W

Номинална влезна моќност 500 W
Број на одови во празен од 1.450 – 3.200 од/мин
Маса 2.1 кг
Пила, должина од 20 мм
Длабочина на сечење на дрвото 70 мм
Длабочина на сечење на алуминиум 10 мм
Длабочина на сечење на обичен челик 6 мм

Бренд

Bosch