БОШ Електр.Столна Кружна Пила ГТС 635-261 1600W ф216мм - Baucentar
БОШ Електр.Столна Кружна Пила ГТС 635-261 1600W ф216мм

БОШ Електр.Столна Кружна Пила ГТС 635-261 1600W ф216мм

33490 ден

Нема на залиха

Шифра: 0601Б42000 Категорија:

Моќна мобилна масичка пила со најдобар капацитет за сечење во класата и подобрена безбедност и практичност.

Бренд

Bosch