БОШ Електр.Статичен Циркулар ГЦМ 12 СДЕ 1800W ф305мм - Baucentar
БОШ Електр.Статичен Циркулар ГЦМ 12 СДЕ 1800W ф305мм

БОШ Електр.Статичен Циркулар ГЦМ 12 СДЕ 1800W ф305мм

79990 ден

Нема на залиха

Шифра: 0601Б23100 Категорија:

Висок капацитет на сечење и променлива брзина за широк спектар на апликации
Капацитет за вертикално сечење од 120 mm
Променлива брзина за прилагодување на брзината на сечење на материјалот.

Бренд

Bosch