Електр. Статична Комб. Пила ГТМ 12 ЈЛ 1800W ф305мм - Baucentar
Електр. Статична Комб. Пила ГТМ 12 ЈЛ 1800W ф305мм

Електр. Статична Комб. Пила ГТМ 12 ЈЛ 1800W ф305мм

49000 ден

Има на залиха

49000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601Б15001 Категории

Повеќенаменска пила со 100 % прецизност.

Статична Кружна Пила и комбинирана пила во еден уред.

Прецизна работа со вградениот ласер.

Моќен мотор со моќност од 1.800 W за брзо завршување на работите.

Длабочина на сечење до 95 mm – функционалност на закосување и висина на сечење до 51 mm – функционалност на статична пила.

Капацитет на сечење 0° 95 x 150 mm
Капацитет на сечење 45° закосување 95 x 90 mm
Подесување на закосување 48 ° L / 48 ° D
Подесување на наклон 47 ° L / 2 ° D
Димензии на алатот (ш x д x в) 660 x550 x400 mm

Број на вртежи во празен од 3,800 min-1
Пречник на листот на пилата 305 mm
Висина на сечење 51 mm
Пречник на внатрешниот отвор за листот 30 mm
Маса 21,0 kg

Бренд

Bosch