БОШ Електр.Рачен Циркулар ГКС 140 1400W - Baucentar
БОШ Електр.Рачен Циркулар ГКС 140 1400W

БОШ Електр.Рачен Циркулар ГКС 140 1400W

11490 ден

Има на залиха

Држач на место

11490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06016Б3020 Категорија:

Високи перформанси и отпорност за грубо сечење
Достапен, но сигурен: Bosch квалитет по пристапна цена, прва и најдобра опција за професионалци водени од цената
Лесно користење: – Видливиот поглед на сечењето на основната плоча ја зголемува прецизноста на сечењето
– Цврстата помошна рачка овозможува стабилност на сечењето
Корисна и одлична ергономија.

Бренд

Bosch