Електр.Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 2-26 ДФР СДСМакс 800W 2.7J - Baucentar
Електр.Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 2-26 ДФР СДСМакс 800W 2.7J

Електр.Пневм.Чекан Дупч.ГБХ 2-26 ДФР СДСМакс 800W 2.7J

17900 ден

Има на залиха

17900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0611254768 Категорија:

Бренд

Bosch