Електр.Пила За Метал ГЦД 12 ЈЛ 2000w ф305мм - Baucentar
Електр.Пила За Метал ГЦД 12 ЈЛ 2000w ф305мм

Електр.Пила За Метал ГЦД 12 ЈЛ 2000w ф305мм

54000 ден

Има на залиха

54000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601Б28000 Категории

Прецизни резултати, со мала дополнителна обработка благодарение на минималната температурна боја и незначителното создавање на остри ивици со листовите на пилата Expert for Steel.

Прецизно водење на резот благодарение на вградениот ласер.

До 100% без искрење за безбедно работно опкружување.

Капацитет на сечење правоаголник 0º 158 x 80 mm
Капацитет на сечење четириаголно железо 0º 100 x 100 mm
Капацитет на сечење L-профил 0º 110 x 110 mm
Капацитет на сечење правоаголник 45º закосување 85 x 85 mm
Капацитет на сечење четириаголно железо 45º закосување 85 x 85 mm
Капацитет на сечење L-профил 45º закосување 85 x 85 mm

Димензии на алатот (Ш x Д x В) 327 x 517 x 383 mm
Број на вртежи во празен од 1.500 min-1
Маса 20,0 kg
Номинална влезна моќност 2.000 W

Бренд

Bosch