БОШ Електр.Агол.Брусалка ГВС 17-125 СБ 1700W - Baucentar
БОШ Електр.Агол.Брусалка ГВС 17-125 СБ 1700W

БОШ Електр.Агол.Брусалка ГВС 17-125 СБ 1700W

15690 ден

Има на залиха

Држач на место

15690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06017Д0700 Категорија:

Ново ниво на сооднос моќност-до-големина во класата од 1.700 W плус избор на брзина
Со голема моќност, способност за преоптоварување и подобрена заштита од прашина со доводи за воздух на задната страна на алатката
Моќен мотор од 1.700 W и значително мала големина на рачката
Контрола на KickBack, заштита од рестартирање, странична рачка за контрола на вибрации за висока заштита на корисникот.

Бренд

Bosch