Брусна Мрежа За Дрво и Боја М480 225мм Г180 - Baucentar
Брусна Мрежа За Дрво и Боја М480 225мм Г180

Брусна Мрежа За Дрво и Боја М480 225мм Г180

140 ден

Има на залиха

140 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

M480 Брусна Мрежа наменета за ротациони брусалки за ѕидни површини

Пречник: 225 mm

Гранулација: П 180

Бренд

Bosch