Диск За Сечење Метал Рамен 115х1х22.23мм - Baucentar
Диск За Сечење Метал Рамен 115х1х22.23мм

Диск За Сечење Метал Рамен 115х1х22.23мм

46 ден

Има на залиха

46 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спецификација:
A 60 T BF

Пречник: 115 mm

Внатрешен пречник: 22,23 mm

Дебелина 1,0 mm

Бренд

Bosch