Дигитален Мерач На Косина ГИМ 60 - Baucentar
Дигитален Мерач На Косина ГИМ 60

Дигитален Мерач На Косина ГИМ 60

10900 ден

Има на залиха

10900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601076700 Категории

Прецизен дигитален мерач на косина

Прецизно мери косини во степени, во проценти или во милиметри/метри.

Има стрелки за насока и акустичен сигнал при косина од 0° и од 90° за едноставно насочување.

Има автоматско вртење на приказот на измерените вредности на дисплејот за ситуации кога се работи над глава.

Бренд

Bosch