Дигитален Агломер ГАМ 220 МФ - Baucentar
Дигитален Агломер ГАМ 220 МФ

Дигитален Агломер ГАМ 220 МФ

12900 ден

Има на залиха

12900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601076600 Категории

За прецизно и едноставно мерење на агли

Можност за точно пренесување на аголот на работните предмети благодарение на механичкиот шраф за зацврстување.

Мерното подралчје е 0 – 220°.

Должината на кракот е 40 см.

Маса на уредот 1.3 кг.

Бренд

Bosch