Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 6.5х80мм - Baucentar
Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 6.5х80мм

Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 6.5х80мм

375 ден

Има на залиха

375 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за плочки CYL-9 SoftCeramic е стандарден избор за дупчење во керамички плочки.

Бренд

Bosch