Бургија Пробојна СДСмакс 955х450х600мм - Baucentar
Бургија Пробојна СДСмакс 955х450х600мм

Бургија Пробојна СДСмакс 955х450х600мм

14990 ден

Има на залиха

14990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за дупчење големи дупки во бетон. Бургија SDS max-9 BreakThrough стандардно се користи за дупчење големи и длабоку дупки во бетонски ѕидови.

Пречник (D) mm 55,00
Работна Должина (L1) mm 450
Вкупна должина (L2) mm 600

Бренд

Bosch