Батериски Одвртувач ГО 2 3.6V 1.5Ah - Baucentar
Батериски Одвртувач ГО 2 3.6V 1.5Ah

Батериски Одвртувач ГО 2 3.6V 1.5Ah

3990 ден

Има на залиха

3990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Х2103 Категории

Минимален напор и максимална ефикасност.

Алатка која е едноставна за управување. По деактивирањето алаткатата моментално запира со помош на електронската кочмница.

Режим на двојно активирање. За да започнете со користење на уредот едноставно притиснете го алатот или притиснете го копчето.

Механичко квачило со 5 степени на вртливиот момент и режимот на максимална моќност.

Бренд

Bosch