Батериска Хевталка ПТК 3.6В ЛИ - Baucentar
Батериска Хевталка ПТК 3.6В ЛИ

Батериска Хевталка ПТК 3.6В ЛИ

4900 ден

Има на залиха

4900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0603968220 Категории

Мала и практична батериска хефталка со литиум јонска технологија.

Поседува индикатор за наполнетост на батеријата. Може да работите без изненадни прекини во напојувањето.

Системот Push+Release со кој лесно се ракува овозможува подобра контрола и го спречува самостојното пукање.

Практичен индикатор за нивото на наполнетост со иглици јасно покажува кога е потребно да се дополнат иглици.

Идеална е за прицврстување на платна, брановидни картони и било какви картони на површина од меко дрво.

Вградена литиум јонска батерија од 3,6 V за долги периоди на користење на хефталката.

Бренд

Bosch