Батерија ПБА 18V 2.5Ah - Baucentar
Батерија ПБА 18V 2.5Ah

Батерија ПБА 18V 2.5Ah

3360 ден

Има на залиха

3360 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Издржливо напојување на уреди за домаѓинство и градина со системот 18V POWER FOR ALL

Долготрајна батерија, може да се заврши скоро секој самостоен проект со само едно полнење на батерија.

Врвни перформанси и долг работен век.

Овозможува флексибилност и заштедува и простори и пари. Со не можете да напојувате околу 40 уреди за сопствени проекти, за домаќинство и градина.

POWER FOR ALL Една батерија и еден полнач за комплетен систем на алати за домаќинство и градина.

Бренд

Bosch