Батерија 18V 4.0Ah - Baucentar
Батерија 18V 4.0Ah

Батерија 18V 4.0Ah

5250 ден

Има на залиха

5250 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Перформанси на обична батерија во најкомпактна големина и тежина.

Најнова батериска технологија која овозможува иста моќ како и стандардната батерија од 4 Ah – со значително помала големина и маса.

Професионален систем на напон од 18V: 100% компатибилен со сите нови и постоечки Bosch Professional 18V батериски алати и полначи.

Се одликува со 135% подолг работен век во споредба со стандардните батерии благодарение на COOLPACK 2.0 технологијата која го спречува прегревањето на батеријата.

Бренд

Bosch