Батерија ProCORE18V Li-Ion 8.0Ah - Baucentar
Батерија ProCORE18V Li-Ion 8.0Ah

Батерија ProCORE18V Li-Ion 8.0Ah

12050 ден

Има на залиха

12050 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Батерија со високи перформанси со со 1800 W електрична моќност.

87% поголема моќност во споредба со обичните батерии – благодарнеие на најновата ќелиска технологија и интелигентното управување на батеријата.

Професионален систем од 18 V: 100% компатибилна со сите понови постоечки Bosch Professional 18V батериски алативи полначи.

135% подолг работен век во споредба со стандардните батерии благодарение на COOLPACK 2.0 технологијата која спречува прегревање на батеријата.

Бренд

Bosch