Батерија 18V Li-Ion 2.0Ah - Baucentar
Батерија 18V Li-Ion 2.0Ah

Батерија 18V Li-Ion 2.0Ah

3790 ден

Има на залиха

3790 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Перформанси на обична батерија во компактна големина и тежина.

Модерна батериска технологија која овозможува моќ на стандардна батерија од 2.0 Ah.

Професионален система на напон од 18V: 100% компатибилен со сите нови и постоечки Bosch Professional 18V електрични алати и полначи

Бренд

Bosch