БОШ Бат.Вибр.Ексц.Брусалка ГЕХ 185-ЛИ Без Батерија - Baucentar
БОШ Бат.Вибр.Ексц.Брусалка ГЕХ 185-ЛИ Без Батерија

БОШ Бат.Вибр.Ексц.Брусалка ГЕХ 185-ЛИ Без Батерија

11900 ден

Има на залиха

Држач на место

11900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06013А5020 Категорија:

Дизајниран за супериорно и добро избалансирано мелење
Идеално позиционирана батерија од 18 V за добро избалансирано брусење без замор на рацете
Ефикасен мотор без четкички со постојана брзина на отстранување и макс. работно време од 40 мин. со батерија од GBA 4Ah
Ергономски дизајн со ниско ниво на вибрации до 2,2 m/s2 за удобно мелење
Идеален за брусење дрво и дрво или гипс материјали и отстранување на боја.

Бренд

Bosch