Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 18В-ЕЦ 2х5Ah - Baucentar
Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 18В-ЕЦ 2х5Ah

Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 18В-ЕЦ 2х5Ah

24900 ден

Има на залиха

24900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Е9120 Категории

Најкомпактна моќна вибрациоан дупчалка-одвртувач од средна категорија со напредна контрола на повратен удар и со прецизна спојница за поголема продуктивност.

Се одликува со голема робусност и квалитет: метална стезна глава и мотор без четкички.

Иновативност својства се: прецизна спојница и контрола на повратниот удар.

Најдобар алат од аспект на компактноста и ергономијата: најмала должина на глвата и нов облик на рачката.

Технички податоци:
Вртлив момент: (меко/тврдо/макс.) 31/60/- Nm
Број на вртежи во празен од (1. брзина / 2. брзина) 0 – 600 / 0 – 1,900 врт/мин
Број на удари, макс. 28.500 удар/мин
Опсег на затегнување на стезната глава min./maks. 1.5 / 13 mm
Напон на батериите 18,0 V
Степени на вртливиот момент 20+1
Димензии на алат (ширина) 63 mm
Димензии на алат (должина) 184 mm
Димензии на алат (висина) 247 mm

Бренд

Bosch