Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 12В-30 2х2Ah - Baucentar
Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 12В-30 2х2Ah

Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 12В-30 2х2Ah

11900 ден

Има на залиха

11900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Г9100 Категории

Вртлив момент (меко/тврдо/макс) 18/30/- Nm

Број на вртежи во празен од (1. брзина / 2. брзина) 0 – 420 / 0 – 1,600 min-1

Пречник на прифатот, макс. 8 mm

Има мотор без четкици.

Во комплет доаѓа со 2 батерии 2.0Аh и Полнач за батеријата. Сето тоа спакувано во пластично куферче.

Бренд

Bosch