БОШ Бат.Универзална Пила ГСА 18В-ЛИ Ц Без Батерија - Baucentar
БОШ Бат.Универзална Пила ГСА 18В-ЛИ Ц Без Батерија

БОШ Бат.Универзална Пила ГСА 18В-ЛИ Ц Без Батерија

14190 ден

Има на залиха

Држач на место

14190 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06016А5001 Категорија:

Компактен дизајн за разноврсна – исто така со една рака – и надземна употреба
Најниските нивоа на вибрации обезбедуваат удобно користење
Брза брзина на пилање и долго време на работа благодарение на моќниот мотор и батериите со висока издржливост.

Бренд

Bosch