БОШ Бат.Универзална Пила ГСА 18В-ЛИ Без Батерија - Baucentar
БОШ Бат.Универзална Пила ГСА 18В-ЛИ Без Батерија

БОШ Бат.Универзална Пила ГСА 18В-ЛИ Без Батерија

14190 ден

Нема на залиха

Шифра: 060164Ј000 Категорија:

Најдобри перформанси за сечење во својата класа.
Исечете над 100 греди од смрека (100 x 100 mm) во должина со само едно полнење на батеријата.
Електронската заштита на моторот (EMP) го штити моторот од преоптоварување и обезбедува долг животен век.
Лесно ракување: лесно и брзо се менува сечилото на пилата поради SDS механизмот.

Бренд

Bosch