БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДС 250-ЛИ 250Nm 2x3 Ah+Полнач - Baucentar
БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДС 250-ЛИ 250Nm 2×3 Ah+Полнач

БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДС 250-ЛИ 250Nm 2×3 Ah+Полнач

19790 ден

Има на залиха

Држач на место

19790 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Г6120 Категорија:

Три пати поголема работна ефикасност од рачната алатка
Лесно затегнете ја завртката
Долго време на употреба. Ниски вкупни трошоци за сопственост.

Бренд

Bosch