БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДС 18В-ЛИ ХТ 650Nm прифат 1/2 - Baucentar
БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДС 18В-ЛИ ХТ 650Nm прифат 1/2

БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДС 18В-ЛИ ХТ 650Nm прифат 1/2

23990 ден

Има на залиха

Држач на место

23990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Б1300 Категорија:

Највисок вртежен момент (650 Nm) во својата класа за најтешки примени за навртување во метал (M 12 – M 20) и бетон
Исклучително робустен и цврст поради целосно металниот менувач и металното куќиште
Со тежина од 3,0 kg, тој е еден од најлесните ударни клучеви со висок вртежен момент.

Бренд

Bosch