Батериски Ударен Одвртувач ГДС 18В-1050 Х Без Батерија - Baucentar
Батериски Ударен Одвртувач ГДС 18В-1050 Х Без Батерија

Батериски Ударен Одвртувач ГДС 18В-1050 Х Без Батерија

25490 ден

Има на залиха

25490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Ј8500 Категории

Батериски Ударен Одвртувач ГДС 18В-1050 Х прифат 3/4 Без Батерија.

Обртен момент: макс. 1050 Nm

Пречник: M 14 – M 24

Маса без батерија: 2.9 kg

Бренд

Bosch