БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДР 120-ЛИ 1х2.0Ah - Baucentar
БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДР 120-ЛИ 1х2.0Ah

БОШ Бат.Удар.Одвртувач ГДР 120-ЛИ 1х2.0Ah

7190 ден

Има на залиха

Држач на место

7190 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Ф0007 Категорија:

Бош квалитет по пристапна цена
Секогаш вистинската моќност за различни апликации со двостепена контрола на напојувањето
Лесно ракување и ергономска конструкција.

Бренд

Bosch