Батериски Ударен Одвртувач ГДХ 18В-200 Ц - Baucentar
Батериски Ударен Одвртувач ГДХ 18В-200 Ц

Батериски Ударен Одвртувач ГДХ 18В-200 Ц

14990 ден

Нема на залиха

Шифра: 06019Г4204 Категории

Голема моќност во компактна величина.

Алат кој е подготвен за секаква намена, благодарение на држачот на битови 2-во-1: ¼” uвнатрешен шестоаголен прифат и ½” четвороаголен прифат.

Моќна примена, дури и на тешко достапни места, благодарение на подобрениот однос на должината на главата во однос на обртниот момент.

Три различни брзини на вртење.

Bluetooth Connectivity модул за повратна информација на алатот, лесно стартување и сервисни информации преку мобилен уред.

Обртен момент, макс. 200 Nm
Пречник на прифатот M 6 – M 16
Маса без батерија 1.2 kg

Оваа верзија на продуктот е без батерија и е спакувана во картонска кутија.

Бренд

Bosch