Батериска Убодна Пила Без Батерија - Baucentar
Батериска Убодна Пила Без Батерија

Батериска Убодна Пила Без Батерија

14990 ден

Нема на залиха

Шифра: 06015А5100 Категории

Батериска Убодна Пила ГСТ 18 В-ЛИ С Без Батерија

Напон на батеријата 18,0 V
Длабочина на сечење на дрво 120 mm
Длабочина на сечење на алуминиум 20 mm

Во пакувањето следуваат:

1 x лист за убодна пила T 144 DP, Precision for Wood

1 x лист за убодна пила T 244 D, Speed for Wood

1 x лист за убодна пила T 308 BP, Precision for Wood

Додаток за заштита од кинење на материјалот (2 601 016 096)

Бренд

Bosch