БОШ Бат.Рачен Циркулар ГКС 18В-57 ф165мм 4.0Аh - Baucentar
БОШ Бат.Рачен Циркулар ГКС 18В-57 ф165мм 4.0Аh

БОШ Бат.Рачен Циркулар ГКС 18В-57 ф165мм 4.0Аh

18900 ден

Има на залиха

Држач на место

18900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0615990М42 Категорија:

Моќност – брз напредок на пилањето и долго работно време благодарение на моќниот мотор и батериите од 5,0 Ah
Цврста конструкција – за сите примени на градилиштето, дури и на покрив и на скелиња
На секој свој – рачна кружна пила сега со сечилото на пилата на десната страна.

Бренд

Bosch