Батериски Рачен Циркулар ГКС 185-ЛИ Без Батерија - Baucentar
Батериски Рачен Циркулар ГКС 185-ЛИ Без Батерија

Батериски Рачен Циркулар ГКС 185-ЛИ Без Батерија

14900 ден

Има на залиха

14900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06016Ц1221 Категории

За лесно и едноставно сечење без жици.

Импресивни перформанси благодарение на моќниот мотор без четкици со напон од 18 V.

Приклучок за правосмукалка за поврзување со Bosch правосмукалки за работа без прашина.

Батериски оптимизирано сечиво кое сече уредно и прецизно.

Флексибилна платформа за батерии и продолжено време на работа на батѕеријата за долг работен век.

Компактна големина и мала маса кои резултираат во оптимизирано доживување на сечењето.

Бренд

Bosch