БОШ Бат.Правосмукалка ГАС 18В-10Л Без Батерија - Baucentar
БОШ Бат.Правосмукалка ГАС 18В-10Л Без Батерија

БОШ Бат.Правосмукалка ГАС 18В-10Л Без Батерија

9699 ден

Нема на залиха

Шифра: 06019C6300 Категорија:

Одржлива моќ на вшмукување во текот на долг временски период, благодарение на технологијата за ротационен проток на воздух
Лесен за носење и ракување, благодарение на лесната и компактна конструкција и рачката „Click & Clean“
Широк асортиман на апликации, благодарение на конструкцијата за влажна и сува употреба без кеса и голем број додатоци.

Бренд

Bosch