Батериски Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 187-ЛИ Без Батерија - Baucentar
Батериски Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 187-ЛИ Без Батерија

Батериски Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 187-ЛИ Без Батерија

18900 ден

Има на залиха

18900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0611923020 Категории

Лидер во ефикасноста за брзо дупчење на отвори со само едно полнење на батеријата.

Подобра заштита со помош на функциите на KickBack Control и со Vibration Control.

Оптимизиран мотор без четкици и механизам за побрза работа.

Компатибилен со правосмукалка GDE 18V-16.

Проверка на статус на батеријата на прв поглед HMI интерфејсот и смарт апликација за прилагодено подесување.

Бренд

Bosch