Батериски Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 180-ЛИ+2х4Ah+Бургии - Baucentar
Батериски Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 180-ЛИ+2х4Ah+Бургии

Батериски Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 180-ЛИ+2х4Ah+Бургии

25499 ден

Има на залиха

25499 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0615990М33 Категории

Во овој сет се вклучени следните делови:

Пневматски Чекан За Дупчење Батериски ГБХ 180ЛИ 2.0Ј
Сет од 11 бургии SDS plus сместени во алуминиумска ктуиај
2 Батерии ГБА 18V 4.0Ah

Сето тоа спакувано во цврста картонска кутија.

Пневматски Чекан За Дупчење Батериски ГБХ 180ЛИ 2.0Ј
Енергија на удар макс. 2.0 J
Број на удари при номинален број на вртежи 0-5.000 удар/мин
Номинален број на вртежи 0-1.800 врт/мин
Пречник на дупчење во бетон со хамер бургии 4-20 мм
Макс. Пречник на дупчење во метал 13 мм
Максимална длабочина на дупчење во др
Без четкици

Бренд

Bosch