Мултифункц. Алат Батериски ГОП 18В-28 - Baucentar
Мултифункц. Алат Батериски ГОП 18В-28

Мултифункц. Алат Батериски ГОП 18В-28

13990 ден

Има на залиха

13990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06018Б6002 Категории

Моќна алатка без кабел кај која брзо се менува приборот.

Има вградејан LED светилка за подобра видливост при работа.

Snap In функција за брзо менување на приборот без употреба на помагала. Менувањето трае 3 секунди.

Алатка од категоријата StarlockPlus за поефикасна работа.

Во пакувањето не следува батерија.

Бренд

Bosch