Батeриски ЛЕД Рефлектор За Градилиште Без Батерија - Baucentar
Батeриски ЛЕД Рефлектор За Градилиште Без Батерија

Батeриски ЛЕД Рефлектор За Градилиште Без Батерија

8590 ден

Има на залиха

8590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601446400 Категории

Маса без батерија 1.6 kg
Напон на батеријата 14.4–18 V
Светлосен флукс 1900 lm
Макс.време на работа 14,4 V 80 min/Ah
Макс.време на работа 18 V 100 min/Ah

Нивоа на осветленост 2

Димензија на алатот (ширина) 187 mm
Димензија на алатот (должина) 72 mm
Димензија на алатот (висина) 292 mm

Бренд

Bosch