Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 18В-90 Ц Без Батерија - Baucentar
Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 18В-90 Ц Без Батерија

Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 18В-90 Ц Без Батерија

13900 ден

Нема на залиха

Шифра: 06019К6000 Категории

Моќна батериска дупчалка одвртувач со компактна должина на главата со совршена контрола на алатката.

Моќен мотор без четкици кој обезбедува голема моќност од 64 Nm и 2100 вртежи во минута подобрувајќи ја ефикасноста на градилиште.

Метална стезна глава со пречник до 13 mm која гарантира голема робусност и поголем пренос на обртниот момент при секое користење.

Функција на Kickback Control и прецизно квачило кои може да се вклучат и овозможуваат совршена контрола на корисникот над алатот.

Бренд

Bosch