БОШ Бат.Дупч.Одвртувач ГСР 18В-50 Без Батерија - Baucentar
БОШ Бат.Дупч.Одвртувач ГСР 18В-50 Без Батерија

БОШ Бат.Дупч.Одвртувач ГСР 18В-50 Без Батерија

7490 ден

Нема на залиха

Шифра: 06019Х5006 Категорија:

Интелигентен мотор без четкички за ефикасност, издржливост и компактност
Цврст метален чак и компактен ергономски дизајн идеален за тешки работи
Професионалниот 18V систем работи со батерии на Bosch и полначи со ист напон.

Бренд

Bosch