Батериска Челна Брусалка ГГС 18В-20 Без Батерија - Baucentar
Батериска Челна Брусалка ГГС 18В-20 Без Батерија

Батериска Челна Брусалка ГГС 18В-20 Без Батерија

11192 ден

Има на залиха

11192 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Компактна и моќна батериска Челна (Рамна) Брусалка со долг работен век.

Поседува мотор без четкици со ProCORE18V технологија на батеријата која овозможува батериска моќност идентична со онаа која ја има електричната брусалка со моќност од 700 W.

Компактен и лесен ергономски дизајн за лесно користење, дури и за примена над главата.

Моторот без четкици и со заштита од преоптоварување (EMP) обезбедува долг работен век.

Бренд

Bosch