Батериска Аголна Брусалка ГВС 18В-15 П Без Батерија - Baucentar
Батериска Аголна Брусалка ГВС 18В-15 П Без Батерија

Батериска Аголна Брусалка ГВС 18В-15 П Без Батерија

15600 ден

Има на залиха

15600 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Поседува перформанси потполно идентични на електрична аголна брусалка со моќност од 1.500 W.

Оваа аголна брусалка има PROtection прекинувач за моментално исклучување на брусалката.

Благодарение на BITURBO Brushless технологијата без четкици, на моќноста од 1.500 W, се одликува со брзо сечење и висока стапка на отстранување на материјалот.

Обезбедена е поголема заштита на корисникот со KickBack Control и специјална кочница.

Бренд

Bosch