БОШ Бат.Агол.Брусалка ГВС 18В-10 ф125мм Без Батерија - Baucentar
БОШ Бат.Агол.Брусалка ГВС 18В-10 ф125мм Без Батерија

БОШ Бат.Агол.Брусалка ГВС 18В-10 ф125мм Без Батерија

13900 ден

Има на залиха

Држач на место

13900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Ј4100 Категорија:

Безжични мали аголни брусилки за најтешки примени.
Следното ниво на моќност и време на работа – нов мотор без четкички и батерии ProCORE18V
Премиум заштита на корисниците – Контрола на паѓање, брзо сопирање и контрола на повратен удар
Ракување со врвна алатка – заштитна обвивка без клуч, навртка за стегање без клуч (само M14), тенка рачка
Нов практичен дизајн на копчињата на прекинувачот.

Бренд

Bosch