БОШ Бат.Агол.Брусалка ГВС 180-ЛИ ф125мМ без батерија - Baucentar
БОШ Бат.Агол.Брусалка ГВС 180-ЛИ ф125мМ без батерија

БОШ Бат.Агол.Брусалка ГВС 180-ЛИ ф125мМ без батерија

10900 ден

Има на залиха

Држач на место

10900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Х9020 Категорија:

Надградба за корисникот од електрични на батериски алати со поволни решенија!
Моторот без четкички со високи перформанси испорачува моќност од 700 W еднаква на електрична алатка
Балансиран дизајн и тенка рачка, специјално оптимизирани за различни видови на сечење
Зголемена продуктивност преку подобрена ефикасност и време на работа
Практичност на напредно ниво благодарение на тенкиот дизајн на рачката и штитникот за брзо ослободување.

Бренд

Bosch