Аголна Брусалка Батериска ГВС 180-ЛИ 2х4Ah ф125мм - Baucentar
Аголна Брусалка Батериска ГВС 180-ЛИ 2х4Ah ф125мм

Аголна Брусалка Батериска ГВС 180-ЛИ 2х4Ah ф125мм

22990 ден

Има на залиха

22990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Х9021 Категории

За врвно надоградување на секој корисник на батериски алат !

Мото без четкички со високи перформанси кој развива моќност од 700 W eквивалентна на електричниот алат.

Избалансиран дизајн и тенка рачка, посебно оптимизиран за различни видови на сечење

Зголемена продуктивност благодарение на подобрената ефиканост и времето на работа

Практичност на напредно ниво блчагодарение на тенкиот дизајн на рачката и брзостезниот заштитник

Бренд

Bosch