Шпакла Челична 115х60мм - Baucentar
Шпакла Челична 115х60мм

Шпакла Челична 115х60мм

91 ден

Шпакла со широка намена. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 60мм а е долг 115мм. Металниот дел е изработен од челик. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик.

Има на залиха

91 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла со широка намена. Се користи за фина обработка на ѕидни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 60мм а е долг 115мм. Металниот дел е изработен од челик. Шпаклата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик.

Бренд

Mimont